pokal dupleka 2023

Včeraj, 30. 9. 2023, je potekalo 22. mednarodni turnir Občine Duplek, kjer je v štirih starostnih kategorijah nastopilo 309 judoistov in judoistk iz 38 klubov in 5 držav.

Posebej ponosni smo na naše predstavnike iz JK Acron Slovenj Gradec, ki so tekmovali v kategoriji kadetov in kadetinj. Skupaj so osvojili kar osem odličij in po žlahtnosti medalj osvojili drugo mesto v kadetski konkurenci.

Na najvišjo stopničko so se povzpeli kar štirje, in sicer Jevgenija Gajić (do 57 kg), Maj Kavnik (do 81 kg), Matic Razdevšek (do 60 kg) in Nik Pavlič (do 73 kg).

Srebrni odličji sta osvojila Leon Marošek (nad 90 kg) in Lara Jamer (do 70 kg).

Staš Svetec (do 81 kg) in Tibe Komerički (do 66 kg) sta osvojila 3. mesti, medtem ko so Jaka Samec, Amar Ribo in Šemso Veladžić končali na petem mestu. Nastopila sta še Jaka Tušek in Ožbi Pandev.

Iskrene čestitke vsem našim borcem in borkam za izjemen dosežek na tem tekmovanju!