Zavarovalnica Sava Koroška Open 2016 12 & 13 Nov 2016 Slovenj Gradec - Slovenia

Categories

Results

U14W-36 (3)
1.KAISER MarthaJSC Heidelberg/GER
2.DRYGAS BarbaraPOZ Judo/POL
3.VRBANČIČ SaraTVD Part. Ljutomer/SLO
U14W-40 (11)
1.BUBIĆ AnicaSolin/CRO
2.AVANZATO AsiaFitness Club Nuova Florida/ITA
3.CESSELLI SaraFitness Club Nuova Florida/ITA
3.PŠENIČNJAK TenaJK Profectus Samobor/CRO
5.ŠKRABL AnaJK Bežigrad/SLO
5.MARINOVIĆ IrisPujanke/CRO
7.HORÁKOVÁ VeronikaZlínský Kraj/CZE
7.BALOGH ZsófiaSamurai Judo Club/HUN
U14W-44 (15)
1.ZUCCARO ChiaraFitness Club Nuova Florida/ITA
2.GRAUMANE EvelinaJC Jikan/LAT
3.ČIČATKOVÁ KristýnaZlínský Kraj/CZE
3.CORTE TinaSocieta Ginnastica Triestina A/ITA
5.SIMIĆ NinaPujanke/CRO
5.RADOVANOVIC MilaUJSK Slavija/SER
7.SCHÖNBERG MichelleJSC Heidelberg/GER
7.VILFAN ŽivaJK Bežigrad/SLO
U14W-48 (13)
1.TONIOLO VeronicaSocieta Ginnastica Triestina A/ITA
2.BOCK SamiraTSV Großhadern/GER
3.SINISI CarlottaASD Banzai Cortina/ITA
3.FERENCEK TamaraJK Lendava/SLO
5.ROZMAN MUHA TjašaJK Bežigrad/SLO
5.ZÁRYBNICKÁ LucieTSC Turnov/CZE
7.SVETEC AdelinaJK Ravne/SLO
7.VOVK TinaJK Olimpija/SLO
U14W-52 (15)
1.BAMBERGER JuliaJC Klosterneuburg/AUT
2.TRETNJAK LisaNoriccum Leibnitz/AUT
3.GREGORČIČ LanaJK Olimpija Krmelj/SLO
3.FORSTNER HannaTSV Großhadern/GER
5.HADRAVOVA KristynaStredocesky Kraj/CZE
5.KUSZTVÁN ZsófiaB.H.S.E./HUN
7.PERBIL ManjaŠD GIB Šiška/SLO
7.CAZACU EvelinaLirps/MDA
U14W-57 (14)
1.HIDDEN VerenaNoricum Leibnitz/AUT
2.VÍT LiliB.H.S.E./HUN
3.KULIĆ KarlaPujanke/CRO
3.FORTNER JessicaJC Klosterneuburg/AUT
5.GADERMAIER KatjaJC Klosterneuburg/AUT
5.GORCIAG MariaLirps/MDA
7.MURKO UrškaJK Železničar/SLO
7.FIZELOVA EmaJK Dukla Banská Bystrica/SVK
U14W-63 (12)
1.RICKERT ZsófiSamurai Judo Club/HUN
2.MARETIĆ AntonijaPujanke/CRO
3.PUŠNIK EvaŠD GIB Šiška/SLO
3.MIKAC NikaJK Bežigrad/SLO
5.HAVELKOVA LucieStredocesky Kraj/CZE
5.RAS CatharinaShiai-do/AUT
7.ERKER AischaJK Impol/SLO
7.AVDIMETAJ NikkiJK Branik Broker/SLO
U14W+63 (4)
1.NORČIČ NickiJK Olimpija Krmelj/SLO
2.SZANIAWSKA MartynaPOZ Judo/POL
3.PEČOLER NežaJK ACRON Slovenj Gradec/SLO
4.POLOVŠAK AdrianaJK Ravne/SLO
U14M-34 (11)
1.MANARBEKULY NursultanNational Team KAZ/KAZ
2.HERCZEG ZsomborNagykanizsai JK/HUN
3.PLANK AttilaLedenyi Judo Iskola/HUN
3.DE LUCA AlessioSocieta Ginnastica Triestina A/ITA
5.ĐURIĆ DejanJK ATHLETE M - Doboj/BIH
5.VLASENKO YaroslavJC Yuniy Spartakovets/UKR
7.STEINER NikolaiJT Zeltweg/AUT
7.RAPTIS MicheleASD Banzai Cortina/ITA
U14M-38 (21)
1.ACCOGLI ValerioASD Banzai Cortina/ITA
2.VELIMIROVIC VeljkoUJSK Slavija/SER
3.PAUNOVIC NikolaOJK Beograd/SER
3.IATSYK VolodymyrClub Rei Odessa UJF/UKR
5.BATSIEV MagomedJudo Schule Fuji-San/SUI
5.KARIMOV NihatJT Zeltweg/AUT
7.KOZNOV OleksandrJC Yuniy Spartakovets/UKR
7.SZANYIKOVÁCH SebőNippon Sport Judo Club/HUN
U14M-42 (24)
1.ZAYCHENKO PavloClub Rei Odessa UJF/UKR
2.AUER MarcusNoricum Leibnitz/AUT
3.LENGYEL MiksaSamurai Judo Club/HUN
3.ILIC VukOJK Beograd/SER
5.CENA DardanNational Team KOS/KOS
5.ABDIMAZHIT SerikNational Team KAZ/KAZ
7.ŠTEVINOVIĆ MarkoJK Zagreb/CRO
7.DUDÁS MorganSamurai Judo Club/HUN
U14M-46 (18)
1.TSURKAN IgorClub Rei Odessa UJF/UKR
2.FERRO ValerioFitness Club Nuova Florida/ITA
3.LIPARD ViljarAudentes SC/EST
3.KUCZYŃSKI JakubPOZ Judo/POL
5.GÜMÜSKAYA LeonJC Klosterneuburg/AUT
5.KRIŠTOFIĆ PetarLika Zagreb/CRO
7.JUG PrimožJK Impol/SLO
7.KUPLEN BlažJK Murska Sobota/SLO
U14M-50 (20)
1.MICELI ChristianASD Banzai Cortina/ITA
2.DENŠA LukaKBV Lendava/SLO
3.BRODTRAGER SamuelShiai-do/AUT
3.WALSBERGER TomášJudo SKKP Brno Z.S./CZE
5.MARGUČ TimJK Bežigrad/SLO
5.ISPIRO SimoneSocieta Ginnastica Triestina A/ITA
7.TSCHILIKIN LeonASKÖ Leonding/AUT
7.BOICHUK AndriiJC Yuniy Spartakovets/UKR
U14M-55 (30)
1.ROŽIĆ DominikSolin/CRO
2.PEČNIK NaceJK ACRON Slovenj Gradec/SLO
3.DEMETER BendegúzB.H.S.E./HUN
3.PURNAT NikJK Kamnik/SLO
5.DJORDJEVIC DjordjijeOJK Beograd/SER
5.BENTATA SofianeFawz/ALG
7.MRKOVIĆ LovrePujanke/CRO
7.TACEVSKI DarkoJudo Team Singen/GER
U14M-60 (22)
1.VESELI AnesNational Team KOS/KOS
2.SEBESTYÉN AndrasVasas Judo Kft./HUN
3.DOMOTORFFY TomislavJK Profectus Samobor/CRO
3.JURIĆ MislavJK Zagreb/CRO
5.RUDOLF MihaTVD Part. Ljutomer/SLO
5.CORONGIU SimoneSocieta Ginnastica Triestina A/ITA
7.ORŠIĆ TinSamobor/CRO
7.OBLAK AndražŠD GIB Šiška/SLO
U14M-66 (14)
1.DEMETER MarcelB.H.S.E./HUN
2.DROBNJAK RinoPujanke/CRO
3.ZAWIDZKI JanUKJ Rys/POL
3.TACAR AmbrožŠD GIB Šiška/SLO
5.SORDYL JakubPOZ Judo/POL
5.URBANEK RomanJudo Usti nad Labem/CZE
7.CAF RokJK Branik Broker/SLO
7.MARUSKA AlexJK Dukla Banská Bystrica/SVK
U14M+66 (16)
1.MATASEJE BenjaminJK Dukla Banská Bystrica/SVK
2.COPIĆ IvanPujanke/CRO
3.SMAJLAGIČ AmarJK Una Bihać/BIH
3.OMERAGIČ BlažJudo šola Maribor/SLO
5.JAPIRKO AnteSolin/CRO
5.LANTAJ MatúšJC Slávia STU Bratislava/SVK
7.CERIĆ MarkoSamobor/CRO
7.HERCOG ReneJK Branik Broker/SLO
U16W-36 (2)
1.BERNARD UrškaJK ACRON Slovenj Gradec/SLO
2.KAISER MarthaJSC Heidelberg/GER
U16W-40 (6)
1.KISS VirágNational Team HUN/HUN
2.AVANZATO AsiaFitness Club Nuova Florida/ITA
3.TURCANU PaulinaLirps/MDA
3.HORÁKOVÁ VeronikaZlínský Kraj/CZE
5.DEŽELAK TiaŠD GIB Šiška/SLO
5.MOCANU AnaLirps/MDA
U16W-44 (13)
1.AVANZATO CarlottaFitness Club Nuova Florida/ITA
2.ZUCCARO ChiaraFitness Club Nuova Florida/ITA
3.FRÜHWIRTH VanessaNational Team AUT/AUT
3.PULJIZ Ana ViktorijaSolin/CRO
5.ČIČATKOVÁ KristýnaZlínský Kraj/CZE
5.SZLÁDOVICS PatriciaNippon Sport Judo Club/HUN
7.KLEIN DorinaNational Team HUN/HUN
7.BARNTHALER NinaNational Team AUT/AUT
U16W-48 (21)
1.LISCIANI SaraFitness Club Nuova Florida/ITA
2.PEROVNIK NušaJK ACRON Slovenj Gradec/SLO
3.BOCK SamiraTSV Großhadern/GER
3.ANCORA Greta LunaFitness Club Nuova Florida/ITA
5.KÖVESI KarinaNational Team HUN/HUN
5.OBERFÖLL LisaJudo Baden Würrtemberg/GER
7.IKLÓDI AnnaNational Team HUN/HUN
7.SKALKOVÁ DanielaJK Olomouc/CZE
U16W-52 (19)
1.TŘINÁCTÁ AnnaNational Team CZE/CZE
2.GECSEI DorottyaNational Team HUN/HUN
3.MONACO YleniaFitness Club Nuova Florida/ITA
3.SALZGEBER CelineNational Team AUT/AUT
5.SESLIC AleksandraNational Team AUT/AUT
5.GRABNER LisaNational Team AUT/AUT
7.PAWLOWSKA AgataUKJ Rys/POL
7.TUGUSHEVA KhanifaNational Team KAZ/KAZ
U16W-57 (30)
1.CVJETKO LaraLika Zagreb/CRO
2.HIDDEN VerenaNational Team AUT/AUT
3.KATZENMAYER KiraNational Team HUN/HUN
3.DE VRIES DewiJudo Baden Würrtemberg/GER
5.FORREST EmmaJudo Scotland/GBR
5.KALLINGER LauraNational Team AUT/AUT
7.HAVLÍČKOVÁ SabinaNational Team CZE/CZE
7.POTRYKUS KarolinaPOZ Judo/POL
U16W-63 (20)
1.SCHUCHTER Anna-LenaNational Team AUT/AUT
2.KRAUSS SarahJudo Baden Würrtemberg/GER
3.GERŠIOVÁ NinaJC Slávia STU Bratislava/SVK
3.VASILEVA DariaSK Dzjudoist Irkutsk/RUS
5.JANKOVSKA NikaJC Jikan/LAT
5.KUBÍČKOVÁ KarolínaNational Team CZE/CZE
7.ZANDAVA KristianaJC Jikan/LAT
7.ŠTIMAC PetraLika Zagreb/CRO
U16W-70 (10)
1.SCHWEIGER NikaJK Bežigrad/SLO
2.TKAČENKO Katrina-LauraJC Jikan/LAT
3.MUSILOVÁ LucieNational Team CZE/CZE
3.MENGUCCI CarolinaASD Banzai Cortina/ITA
5.PFEIFFENBERGER MiriamNational Team AUT/AUT
5.ANTONELLI Maria ChiaraASD Banzai Cortina/ITA
7.VOLFOVÁ KláraTSC Turnov/CZE
7.RIESS LauraNational Team AUT/AUT
U16W+70 (7)
1.KMIELIAUSKAITE JustinaNational Team LTU/LTU
2.FARKAS SzilviaNational Team HUN/HUN
3.DANILA CosminaC.S.S. Unirea Iasi/ROU
3.TOMAŽIČ AndrejaJK Oplotnica/SLO
5.MIELE ValentinaASD Banzai Cortina/ITA
5.RAMAZANOVA AkerkeNational Team KAZ/KAZ
7.MODER LisaNational Team AUT/AUT
U16M-42 (14)
1.ZHUNISBEK KaiyrzhanNational Team KAZ/KAZ
2.ANDRÁSI MártonNational Team HUN/HUN
3.KURALKHAN DumanNational Team KAZ/KAZ
3.VESELI ArtNational Team KOS/KOS
5.ABDIMAZHIT SerikNational Team KAZ/KAZ
5.HEGEDŰS LeventeNational Team HUN/HUN
7.ZAYCHENKO PavloClub Rei Odessa UJF/UKR
7.CENA DardanNational Team KOS/KOS
U16M-46 (16)
1.FERRO ValerioFitness Club Nuova Florida/ITA
2.GOMBÁS BálintNational Team HUN/HUN
3.TSURKAN IgorClub Rei Odessa UJF/UKR
3.ANDRÁSI GellértNational Team HUN/HUN
5.KLAUS-STERNWIESER AlexanderNational Team AUT/AUT
5.LEDJANSKI IvanUJSK Slavija/SER
7.HUSEYNOV HanifaNeftchi Baku/AZE
7.SAKSLADU MarcusAudentes SC/EST
U16M-50 (30)
1.STOSIC MatejaOJK Beograd/SER
2.LEUTGEB DanielNational Team AUT/AUT
3.SZEGEDI DánielNational Team HUN/HUN
3.FATTAHOV ChingizNeftchi Baku/AZE
5.CORTE MarcoSocieta Ginnastica Triestina A/ITA
5.NICOLAI HîncuLirps/MDA
7.ABBASOV FirdovsiNeftchi Baku/AZE
7.PALMACCI ValerioFitness Club Nuova Florida/ITA
U16M-55 (31)
1.MÁTHÉ BenceNational Team HUN/HUN
2.TSAMALAIDZE GiorgiJudo club Lider/GEO
3.PAVLUCHOK IvanRegional JF Uzghorod/UKR
3.SCHIRARDI MicheleFitness Club Nuova Florida/ITA
5.KNEZEVIC VeljkoJK Cement Beočin/SER
5.PLEČKO DavidJK Bežigrad/SLO
7.MATIUKAS MangirdasNational Team LTU/LTU
7.KOWALCZYK MichalUKJ Rys/POL
U16M-60 (32)
1.KUANYSHULY NurbekNational Team KAZ/KAZ
2.GASSNER SamuelNational Team AUT/AUT
3.CESSELLI DavideFitness Club Nuova Florida/ITA
3.HORVATH BenceNational Team HUN/HUN
5.KOPECKY AdamStredocesky Kraj/CZE
5.KLOPČIČ UrhŠD GIB Šiška/SLO
7.LAZORAITIS DżeraldasNational Team LTU/LTU
7.KELAVA GoranJK Bežigrad/SLO
U16M-66 (41)
1.WIESINGER JakobNational Team AUT/AUT
2.DUISENOV BexultanNational Team KAZ/KAZ
3.STARZER MichaelNational Team AUT/AUT
3.POCHOP DanielNational Team CZE/CZE
5.TOROK PatrikJC Slávia STU Bratislava/SVK
5.ALIYEV NurlanNeftchi Baku/AZE
7.MARKOVIĆ AugustinSolin/CRO
7.TSCHILIKIN HermannNational Team AUT/AUT
U16M-73 (29)
1.BARTO AlexJK Dukla Banská Bystrica/SVK
2.MECILOŠEK JušJK Bežigrad/SLO
3.JURKOVIČ MarkoŠD GIB Šiška/SLO
3.SHERAZADASHVILI GiorgiJudo club Lider/GEO
5.BORSOS KristófNational Team HUN/HUN
5.PERFETTI EdoardoFitness Club Nuova Florida/ITA
7.ZINALIYEV TekeyNational Team KAZ/KAZ
7.UTEUOV AbylayNational Team KAZ/KAZ
U16M-81 (17)
1.ACCOGLI DanieleASD Banzai Cortina/ITA
2.BULIĆ JosipJK Dubrovnik 1966/CRO
3.BAJCSEV TamásB.H.S.E./HUN
3.YANKOVSKYY AndrejJK ACRON Slovenj Gradec/SLO
5.AJVAZ SrđanJK Neretva/BIH
5.PUC FrantisekStredocesky Kraj/CZE
7.SANAPO FrancescoPolisportiva Villanova/ITA
7.MARKOJA JureJK Lendava/SLO
U16M+81 (11)
1.VARDIASHVILI BachoJudo club Lider/GEO
2.SADUAKAS BekarysNational Team KAZ/KAZ
3.KATIĆ BrunoSolin/CRO
3.KELC TimJK Železničar/SLO
5.HOSTIČ DavidJK Velenje/SLO
5.VEZJAK JaroJK Branik Broker/SLO
7.POGOREVC RokJK ACRON Slovenj Gradec/SLO
7.KRALJIČ DavidJK Duplek/SLO
U18W-40 (2)
1.PAULINA TurcanuLirps/MDA
2.ANA MocanuLirps/MDA
U18W-44 (3)
1.AVANZATO CarlottaFitness Club Nuova Florida/ITA
2.VERONICA HachiLirps/MDA
3.FRÜHWIRTH VanessaNational Team AUT/AUT
U18W-48 (19)
1.STOJADINOV AndreaUJSK Slavija/SER
2.ANCORA Greta LunaFitness Club Nuova Florida/ITA
3.TITANILA AbrahamNational Team HUN/HUN
3.PEROVNIK NušaJK ACRON Slovenj Gradec/SLO
5.VARGA BrigittaNational Team HUN/HUN
5.PALIHOVICI MelisaLirps/MDA
7.GYERTYÁS RózaNational Team HUN/HUN
7.REXHEPI ArbreshaJC Ippon/MCD
U18W-52 (25)
1.SZOFI OzbasNational Team HUN/HUN
2.KARMAN AndreaUTE/HUN
3.SARSENOVA MeruertNational Team KAZ/KAZ
3.KOPASZ FanniNational Team HUN/HUN
5.ANDRICH MarisaNational Team AUT/AUT
5.SILVERI FedericaASD Banzai Cortina/ITA
7.SANTINI GiuliaFitness Club Nuova Florida/ITA
7.KAISER FranziskaNational Team AUT/AUT
U18W-57 (38)
1.CVJETKO LaraLika Zagreb/CRO
2.BILKOVSKY IsabellaNational Team AUT/AUT
3.KAJZER KajaJK Bežigrad/SLO
3.PERISIC MaricaOJK Beograd/SER
5.STEELE JosieJudo Scotland/GBR
5.ZACHOVÁ RenataNational Team CZE/CZE
7.FORREST EmmaJudo Scotland/GBR
7.BENVEGNU’ AlessiaSocieta Ginnastica Triestina A/ITA
U18W-63 (32)
1.OBRADOVIC AnjaOJK Beograd/SER
2.BABIĆ LucijaJK Zagreb/CRO
3.GORISSEN JessicaKenamju/NED
3.DEN HARTOG RomeéKenamju/NED
5.TAVČAR ZarjaŠD GIB Šiška/SLO
5.ZLÁMALOVÁ PetraJK Olomouc/CZE
7.HAMMING KelleyKenamju/NED
7.KRAUSS SarahJudo Baden Würrtemberg/GER
U18W-70 (20)
1.OBRADOVIC JovanaOJK Beograd/SER
2.GERGÁCZ EnikőNational Team HUN/HUN
3.POLLERES DanielaNational Team AUT/AUT
3.SERAFIMA MoscaluLirps/MDA
5.NIEDERDORFER MelanieNational Team AUT/AUT
5.VIOLIĆ AnđelaJK Dubrovnik 1966/CRO
7.ŠTENGL LorenaJK Profectus Samobor/CRO
7.HUNGER MarleneNational Team AUT/AUT
U18W+70 (18)
1.BERLIKASH KamilaNational Team KAZ/KAZ
2.VUKOVIĆ HelenaJK Profectus Samobor/CRO
3.HÖLLWART MariaNational Team AUT/AUT
3.BOHINC DoraŠD GIB Šiška/SLO
5.KARILAID AnnikaAudentes SC/EST
5.MOHORIČ VeronikaVelenje/SLO
7.EILETZ JenniferNational Team AUT/AUT
7.KMIELIAUSKAITE JustinaNational Team LTU/LTU
U18M-50 (16)
1.FECZKÓ CsanádNational Team HUN/HUN
2.BAKYT AbdusamatNational Team KAZ/KAZ
3.RECHBERGER NikolasNational Team AUT/AUT
3.OTIC AleksaOmladinac Stepanovićevo/SER
5.RIEGER JulianNational Team AUT/AUT
5.NICOLAI HîncuLirps/MDA
7.STOSIC MatejaOJK Beograd/SER
7.MURTUZLU MirmajidNeftchi Baku/AZE
U18M-55 (28)
1.VALERIANI LeonardoCUS Parma ASD/ITA
2.TELMAN ZhanibekNational Team KAZ/KAZ
3.VIDA AndrásNational Team HUN/HUN
3.BOSIS AlessandroASD Polisportiva Besanese/ITA
5.HOVHANNISYAN ArthurJudo Royal Crossing Club/BEL
5.DANTE EmanueleSocieta Ginnastica Triestina A/ITA
7.KOKOTOVIČ StašJK Duplek/SLO
7.MAYERHOFER JakobNational Team AUT/AUT
U18M-60 (44)
1.GACHAEV AlashJC Edelweiss/RUS
2.SALIMBAYEV NurzatNational Team KAZ/KAZ
3.KAPANADZE GiorgiJudo club Lider/GEO
3.VAN DER HAM MelleKenamju/NED
5.CESSELLI DavideFitness Club Nuova Florida/ITA
5.SZATMARI GyorgyNational Team HUN/HUN
7.EDILGIRIEV Turpal-AliJC Edelweiss/RUS
7.VACHE AdamyanNational Team AUT/AUT
U18M-66 (65)
1.AKHMAROV KhamzatJC Edelweiss/RUS
2.ASHIMKHAN DaniyarNational Team KAZ/KAZ
3.ABDURAKHMANOV BakhitzhanNational Team KAZ/KAZ
3.HOFER FabianNational Team AUT/AUT
5.DUKARIČ AnejJK Oplotnica/SLO
5.GREBLIČKI FilipSamobor/CRO
7.VICTOR SterpuLirps/MDA
7.SMAGIN LevRegional JF Uzghorod/UKR
U18M-73 (63)
1.SHAIPOV IslamJC Edelweiss/RUS
2.ALTOSAAR MarkAudentes SC/EST
3.ZUPARIC StefanOmladinac Stepanovićevo/SER
3.BEDEL KennyPolisportiva Villanova/ITA
5.ŠVEC PavelJudo SKKP Brno Z.S./CZE
5.SHERAZADASHVILI GiorgiJudo club Lider/GEO
7.NERPEL GergelyNational Team HUN/HUN
7.MECILOŠEK JušJK Bežigrad/SLO
U18M-81 (38)
1.TÓTH BenedekNational Team HUN/HUN
2.DUBINA IvanFSK Ogoniok/BLR
3.GOZ RolandNational Team HUN/HUN
3.LORSANOV MansurJC Edelweiss/RUS
5.KURTÁN ZsomborNational Team HUN/HUN
5.ORECHOV PavelMoscow/RUS
7.HOEDEMAN JorisKenamju/NED
7.GAŠPARIČ MarioJK Impol/SLO
U18M-90 (25)
1.BRASNJOVIC DarkoJK Partizan Beograd/SER
2.CHABAEV MokhmadJC Edelweiss/RUS
3.TURAC DenisNational Team SVK/SVK
3.KRIJVENAAR DucoKenamju/NED
5.PARČINA LukaPujanke/CRO
5.KRIGOVSKY ValentinNational Team SVK/SVK
7.GRAFFY MilánNational Team HUN/HUN
7.VLADIMIR ZmeuLirps/MDA
U18M+90 (11)
1.SIPŐCZ RichárdNational Team HUN/HUN
2.MILJEVIČ FilipAJK Mladost/CRO
3.SERIKBAY SultanNational Team KAZ/KAZ
3.ZHABBOROV SanzharNational Team KAZ/KAZ
5.VIOLIĆ LukaJK Dubrovnik 1966/CRO
5.JELENEK VjekoJK Zagreb/CRO
7.KRALJIČ DavidJK Duplek/SLO
7.LAMPIČ MaticJK Bežigrad/SLO