TRENINGI V ŠOLSKEM LETU 2017 / 2018

JUDO KLUB ACRON SLOVENJ GRADEC

PROGRAM

LOKACIJA

TERMIN

TRENER

JUDO VRTEC - skupina 1

Judo center
ŠD Slovenj Gradec

SREDA

17.30 - 18.15

Ruslan Yankovskyy Stojan Železnik

JUDO VRTEC - skupina 2

Judo center
ŠD Slovenj Gradec

SREDA

18.15 - 19.00

Ruslan Yankovskyy Stojan Železnik

JUDO ZA OTROKE S POSEBNIMI POTREBAMI

Judo center
ŠD Slovenj Gradec

PETEK

15.30 - 16.30 (od oktobra)

Ruslan Yankovskyy Stojan Železnik

JUDO ZA ZAČETNIKE
2. OŠ Slovenj Gradec

Judo center
ŠD Slovenj Gradec

PONEDELJEK SREDA

13.30 - 14.30

Stojan Železnik

JUDO ZA ZAČETNIKE
1. OŠ Slovenj Gradec

Mala dvorana
1. OŠ Slovenj Gradec

PONEDELJEK SREDA

14.00 - 14.45 13.30 - 14.30

Ruslan Yankovskyy

JUDO ZA ZAČETNIKE
Podružnična OŠ Sele - Vrhe

Telovadnica
OŠ Sele - Vrhe

TOREK
ČETRTEK

13.30 - 14.30

Ruslan Yankovskyy Stojan Železnik

JUDO ZA ZAČETNIKE
OŠ Pameče

Telovadnica
OŠ Pameče

PETEK

13.30 - 14.30

Stojan Železnik

JUDO ZA ZAČETNIKE
OŠ Šmartno

Galerija telovadnice OŠ Šmartno

PONEDELJEK

SREDA

13.30 - 14.30

Robert Mesarič

JUDO ZA ZAČETNIKE
OŠ Mislinja

Dvorana Lopan Mislinja

TOREK ČETRTEK

14.00 - 15.00

Robert Mesarič

JUDO NADALJEVALNI PROGRAM Šmartno

Galerija telovadnice OŠ Šmartno

PONEDELJEK

SREDA

14.30 - 15.30

Robert Mesarič

JUDO NADALJEVALNI PROGRAM Mislinja

Dvorana Lopan Mislinja

TOREK ČETRTEK

15.00 - 16.00

Robert Mesarič

JUDO NADALJEVALNI PROGRAM 1

Judo center
ŠD Slovenj Gradec

PONEDELJEK SREDA

15.00 - 16.00

Ruslan Yankovskyy Stojan Železnik

JUDO NADALJEVALNI PROGRAM 2

Judo center
ŠD Slovenj Gradec

TOREK ČETRTEK

15.00 - 16.00

Ruslan Yankovskyy Stojan Železnik

JUDO NADALJEVALNI PROGRAM 3

Judo center
ŠD Slovenj Gradec

PONEDELJEK SREDA

16.00 - 17.30

Ruslan Yankovskyy Robert Mesarič
Stojan Železnik

PETEK

16.30 - 18.00

TEKMOVALNI JUDO

Judo center
ŠD Slovenj Gradec

PONEDELJEK PETEK

18.00 - 20.00

Ruslan Yankovskyy Robert Mesarič

TOREK ČETRTEK

17.30 - 19.30

JUDO ZA VETERANE

Judo center
ŠD Slovenj Gradec

SREDA

19.00 - 20.30

Milorad Sušec

JUDO KLUB ACRON DRAVOGRAD

PROGRAM

LOKACIJA

TERMIN

TRENER

JUDO ZA ZAČETNIKE

Mala telovadnica
OŠ Dravograd

TOREK ČETRTEK

14.00 - 15.00

Ruslan Yankovskyy

JUDO NADALJEVALNI PROGRAM

Mala telovadnica
OŠ Dravograd

TOREK ČETRTEK

15.00 - 16.00

Ruslan Yankovskyy

JUDO KLUB ACRON MUTA

PROGRAM

LOKACIJA

TERMIN

TRENER

JUDO ZA ZAČETNIKE

Telovadnica
OŠ Muta

TOREK ČETRTEK

17.00 - 18.00

Ruslan Yankovskyy Stojan Železnik

JUDO NADALJEVALNI PROGRAM

Telovadnica
OŠ Muta

TOREK ČETRTEK

18.00 - 19.00

Ruslan Yankovskyy Stojan Železnik

 

TRENERJI

 

Ruslan Yankovskyy

031 316 454

 
 

Stojan Železnik

031 552 379

 
 

Robert Mesarič

031 824 185

 
 

Borut Marošek

031 878 559