JUDO KLUB ACRON SLOVENJ GRADEC

Kopališka ulica 27
2380 Slovenj Gradec
 

Tel: 031 878 559 Matična št: 5093210000
Fax: 02 88 462 80 ID št. za DDV: SI32228422
E-mail: judokoroska[at]gmail[dot]com Št. TRR: SI56 0247 0001 7475 450 (NLB)
Web: www.judo-koroska.com  

Judo klub Acron Slovenj Gradec 2016 / 2017


 

TRENERJI

Ruslan Yankovskyy, trener juda, 4. dan Borut Marošek, trener juda, 2. dan
T: 031 316 454 T: 031 878 559
E: ruslan[dot]yankovskyy[at]siol[dot]net E: borutmarosek[at]yahoo[dot]com
   
Stojan Železnik, trener juda, 2. dan Robert Mesarič, trener juda, 4. dan
T: 031 552 379 T: 031 824 185
E: judostojan[at]gmail[dot]com E: robertm[dot]judo[at]gmail[dot]com

 

TERMINI VADBE

 

PROGRAM

LOKACIJA

TERMIN

TRENER

JUDO VRTEC - skupina 1

Judo center
ŠD Slovenj Gradec

SREDA

17.30 - 18.15

Ruslan Yankovskyy Stojan Železnik

JUDO VRTEC - skupina 2

Judo center
ŠD Slovenj Gradec

SREDA

18.15 - 19.00

Ruslan Yankovskyy Stojan Železnik

JUDO ZA OTROKE S POSEBNIMI POTREBAMI

Judo center
ŠD Slovenj Gradec

PETEK

15.30 - 16.30 (od oktobra)

Ruslan Yankovskyy Stojan Železnik

JUDO ZA ZAČETNIKE
2. OŠ Slovenj Gradec

Judo center
ŠD Slovenj Gradec

PONEDELJEK SREDA

13.30 - 14.30

Stojan Železnik

JUDO ZA ZAČETNIKE
1. OŠ Slovenj Gradec

Mala dvorana
1. OŠ Slovenj Gradec

PONEDELJEK SREDA

14.00 - 14.45 13.30 - 14.30

Ruslan Yankovskyy

JUDO ZA ZAČETNIKE
Podružnična OŠ Sele - Vrhe

Telovadnica
OŠ Sele - Vrhe

TOREK
ČETRTEK

13.30 - 14.30

Ruslan Yankovskyy Stojan Železnik

JUDO ZA ZAČETNIKE
OŠ Pameče

Telovadnica
OŠ Pameče

PETEK

13.30 - 14.30

Stojan Železnik

JUDO ZA ZAČETNIKE
OŠ Šmartno

Galerija telovadnice OŠ Šmartno

PONEDELJEK

SREDA

13.30 - 14.30

Robert Mesarič

JUDO ZA ZAČETNIKE
OŠ Mislinja

Dvorana Lopan Mislinja

TOREK ČETRTEK

14.00 - 15.00

Robert Mesarič

JUDO NADALJEVALNI PROGRAM Šmartno

Galerija telovadnice OŠ Šmartno

PONEDELJEK

SREDA

14.30 - 15.30

Robert Mesarič

JUDO NADALJEVALNI PROGRAM Mislinja

Dvorana Lopan Mislinja

TOREK ČETRTEK

15.00 - 16.00

Robert Mesarič

JUDO NADALJEVALNI PROGRAM 1

Judo center
ŠD Slovenj Gradec

PONEDELJEK SREDA

15.00 - 16.00

Ruslan Yankovskyy Stojan Železnik

JUDO NADALJEVALNI PROGRAM 2

Judo center
ŠD Slovenj Gradec

TOREK ČETRTEK

15.00 - 16.00

Ruslan Yankovskyy Stojan Železnik

JUDO NADALJEVALNI PROGRAM 3

Judo center
ŠD Slovenj Gradec

PONEDELJEK SREDA

16.00 - 17.30

Ruslan Yankovskyy Robert Mesarič
Stojan Železnik

PETEK

16.30 - 18.00

TEKMOVALNI JUDO

Judo center
ŠD Slovenj Gradec

PONEDELJEK PETEK

18.00 - 20.00

Ruslan Yankovskyy Robert Mesarič

TOREK ČETRTEK

17.30 - 19.30

JUDO ZA VETERANE

Judo center
ŠD Slovenj Gradec

SREDA

19.00 - 20.30

Milorad Sušec


 

LOKACIJE

Judo center Koroška (Športna dvorana Slovenj Gradec)

1. OŠ SG (mala dvorana)

1. OŠ Slovenj Gradec - Podružnica Sele-Vrhe

OŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu

Mislinja (mala dvorana centra Lopan)